



2 490 ₴
Стілець Юля з твердою спинкою чудово впишеться в інтер'єр кухні. У середині конструкції спинки присутня вставка з красиво виконаним різьбленням.
Дерев'яний стілець від фабрики Мікс-меблі Юля зі зручними вирізами в спинці підійде практично під будь-який інтер'єр. Стілець має м'яке сидіння, стійкі дерев'яні ніжки. Каркас стільця Юля виконаний з масиву бука. Класичний дерев'яний стілець Юля стане хорошим додатком для будь-якої їдальні або кімнати для гостей, кухні, або спальні.
Варіант віконання: білий/Каппадокія 2602.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Білий

Варіанти оббивки:
Каппадокія 2602

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера, натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |