




2 852 ₴
Стілець Яна з колекції Фенікс наділений сучасним стилем та індивідуальністю. Якість виконання, стилістичні зовнішні дані - на найвищому рівні. Для виробництва обраний масив бука, що гарантує виробу надійність і тривалий термін експлуатації. Елегантна і вишукана модель стільця Яна здатна вказати на високий статус господаря і внести в інтер'єр нотки аристократизму.
Модель виконана з натурального дерева, яке відоме своїми властивостями створювати неймовірне відчуття теплоти, коли знаходишся в кімнаті. М'яке сидіння допоможе не тільки розташуватися зручніше, а ще доповнить палітру кольорів на кухні. Зручна висока спинка із вирізом у верхній частині.
Варіант виконання: темний горіх/Bari 56, ваніль/Каппадокія 2602.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх Ваніль

Варіанти оббивки:
Bari 56 Каппадокія 2602

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1015 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |
| Цвет каркаса | Темний горіх |