






2 750 ₴
Дерев'яний обідній стілець Наталі з колекції Фенікс з м'яким сидінням та спинкою, оббитими тканиною наділений сучасним стилем та індивідуальністю. Класичний візерунок на оббивці вторить вишуканим лініям каркасу із натуральної деревини.
Для виробництва обраний масив бука, що гарантує виробу надійність і тривалий термін експлуатації. Сидіння та спинка з м'якою тканинною оббивкою. Стійкі вигнуті ніжки, висока спинка - основні переваги даної моделі. Елегантна і вишукана модель стільця Наталі з серії Фенікс здатна вказати на високий статус господаря і внести в інтер'єр нотки аристократизму.
Варіанти виконання: темний горіх/Шалимар, дуб/Avilla 2/2, білий/Корсика 2608.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх Дуб Білий
. 
Варіант оббивки:
Шалімар 2В Корсика 2608 Avilla 2/2

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет мебели | Темний горіх |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1035 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |