









2 782 ₴
Стілець обідній Міранда виконаний з масиву дерева бук в поєднанні з м'якою оббивкою на сидінні. Колір оббивки і деревини створює вигідний контраст, завдяки якому виріб виглядає презентабельно і елегантно. Для спинки оббивка не передбачена. Замість цього вона декорована вертикальними плавно вигнутими дерев'яними прутами. Розміри стільця максимально зручні для сидячої на ньому людини. Елегантна конструкція доповнить сучасну вітальню чи домашню їдальню, стане центральним елементом інтер'єру.
Варіанти виконання: темний горіх/Avilla 2/7, темний горіх/Avilla 2/2 золото.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх
Варіант оббивки:
Avilla 2/7 Avilla 2/2 золото

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Орех |
| Варіант оббивки | Avilla 2/7 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1015 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |