


8 430 ₴
Кухонний комплект Симфонія Мікс Меблі стане прекрасним рішенням для тих, хто віддає перевагу єдиному стилю та дизайну в оформленні інтер'єру. У комплектацію гарнітура входить обідній стіл з розкладною стільницею, пара невеликих м'яких табуретів та м'який кухонний куточок з оббивкою зі шкірозамінника. Кутовий модуль замість традиційної спинки має столик-поличку. Комплект підходить для комфортного розміщення до 5 осіб. Розкладна стільниця значно збільшує його функціональність. Кути столу закруглені. Незвичайна форма опор надає моделі особливого шарму. Як оббивка куточка та табуретів служить штучна шкіра. Куточок Симфонія може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Кухонний комплект Симфонія - меблі в сучасному стилі! Даний набір від компанії Мікс Меблі затишно облаштує вашу кухню і порадує довгими роками служби.
Характеристики:
Корпус (каркас): ДСП ламінований.
Оббивка: шкірозамінник.
Варіанти виконання: вишня/медовий, дуб сонома/шоколад, темний горіх/шоколад.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | левый, взаимозаменяемый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Цвет (оттенок) мебели | Вишня |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1140 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 900 мм |
| Ширина стола | 570 мм |
| Габаритные размеры табурета | |
| Высота табурета | 420 мм |
| Глубина табурета | 350 мм |
| Ширина табурета | 350 мм |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 830 мм |
| Глубина уголка | 1100 мм |
| Длина уголка | 1400 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Раскладной стол | Да |
| Стол | Да |
| Табурет | 2 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Опоры стола | ламинированная ДСП |
| Столешница стола | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |