




9 087 ₴
Обідній комплект з м'яким куточком, столом та двома табуретками Даллас Мікс Меблі є оригінальним набором меблів, призначеним для мінімалістичних інтер'єрів сучасних кухонь. Елегантні лінії - фішка дизайну комплекту. Каркас куточка, стіл та ніжки табуретів виготовлені із масиву ясена у кольорі горіх. Матеріал оббивки - шкірозамінник Alpha Brown, АртГруп. Ефект старіння деревини додасть шарм та затишну теплоту вашій кухні. До складу комплекту входить тільки все необхідне: розкладний стіл, два табурети, а також кухонний куточок. М'який куточок має універсальний кут, що дуже зручно під час розміщення, а також місткі ніші під сидіннями. Стільниця столу може бути розширена рахунок зручного механізму її трансформування.
Для невеликої кухні кухонний комплект Даллас - відмінний вибір! Даний набір від компанії Мікс Меблі затишно облаштує вашу кухню і порадує довгими роками служби.
Характеристики:
Розмір:
Корпус (каркас): натуральне дерево (ясен)
Оббивка: шкірозамінник Alpha Brown, АртГруп
Колір (відтінок) меблів: горіх
Колір оббивки: світло-коричневий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1060 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1390 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1060 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Габаритные размеры табурета | |
| Высота табурета | 410 мм |
| Глубина табурета | 300 мм |
| Ширина табурета | 300 мм |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 930 мм |
| Глубина уголка | 1150 мм |
| Длина уголка | 1500 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Раскладной стол | Да |
| Стол | Да |
| Табурет | 2 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Столешница стола | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |