





11 840 ₴
Обідній комплект з м'яким куточком, столом та двома табуретками Канзас Мікс Меблі є оригінальним набором меблів, призначений для мінімалістичних інтер'єрів сучасних кухонь. Родзинка цієї моделі - розкішний вигляд натурального дерева та хвилеподібні лінії сидінь куточка. Спинка - висока, м'яка та по ергономіці нагадує конструкцію класичного дивана для вітальні. Елегантні вигини опор столу та табуретів повторюють контури профілю кута. Каркас куточка, стіл та ніжки табуретів виготовлені із масиву ясена у кольорі горіх. Матеріал оббивки - шкірозамінник Alpha Brown, АртГруп. Колір оббивки і колір деревини утворюють відмінну гармонію, отже, комплект чудово виглядатиме в різних інтер'єрах. До складу комплекту входить тільки все необхідне: розкладний стіл, два табурети, а також кухонний куточок. М'який куточок має універсальний кут, що дуже зручно під час розміщення, а також місткі ніші під сидіннями. Стільниця столу може бути розширена рахунок зручного механізму її трансформування.
М'який, зручний кухонний комплект Канзас не тільки прикрасить Вашу кухню, але й додасть особливий шарм і затишок, такому здавалося б простому приміщенню для прийому їжі як кухня. Кухонний куточок Канзас порадує своїх володарів стильним дизайном, зручною конструкцією, комфортабельністю і практичністю у використанні.
Характеристики:
Розмір:
Корпус (каркас): натуральне дерево (ясен).
Оббивка: шкірозамінник Alpha Brown, АртГруп.
Колір (відтінок) меблів: горіх.
Колір оббивки: світло-коричневий.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Табурет | 2 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1060 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1390 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1060 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Габаритные размеры табурета | |
| Глубина табурета | 300 мм |
| Ширина табурета | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота табурета | 410 |
| Высота уголка с учетом спинки | 930 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина уголка | 1150 |
| Диван угловой | 1 шт. |
| Длина уголка | 1500 |
| Короб для хранения | 2 шт. |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Раскладной стол | Да |
| Стол | Да |
| Столешница стола | натуральное дерево |
| Сторона угла | взаимозаменяемый, левый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |