





13 312 ₴
М'який кухонний куточок з нішою для зберігання Візит Мікс Меблі на гарній різьбленій основі виготовляється з натурального дерева ясен, оббитий шкірозамінником або замшею. У комплектацію куточка входять: одномісний модуль-крісло, кутовий модуль та двомісний диван. Диван і крісло з одного боку укомплектовані підлокітниками, які дозволяють відчути максимально повний комфорт і розслаблення при відпочинку на м'якому куточку Візит. М'які сидіння можуть підніматися, відкриваючи дві місткі ніші для різних речей або кухонного приладдя, які, наприклад, потрібні в побуті рідко. Куточок може бути як правостороннім, так і лівостороннім.
Зручний куточок Візит від компанії Мікс Меблі по-новому облаштує вашу кухню або вітальню й порадує довгими роками служби. Оббивка виглядає дуже елегантно, можливі різні комбінації кольорів.
Характеристики:
Корпус (каркас): Горіх (натуральне дерево ясен)
Варіанти оббивки: шкірозамінник Boom 05, Аpparel; замша Alberta Brown + Beige, Arteks; шкірозамінник Родео 02 + 01, МебТекс.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | левый, взаимозаменяемый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Варіанти оббивки | Boom 05 |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота уголка с учетом спинки | 930 мм |
| Глубина уголка | 1300 мм |
| Длина уголка | 1750 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Раскладной стол | Нет |
| Стол | Нет |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная замша, Искусственная кожа |