



от 1 124,50 ₴
Табурет кухонний обідній бук Смарт Мікс Меблі.
Табурет кухонний від виробника Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру кімнати. Це зручна і практична модель. Масив бука володіє високою щільністю, і необмеженим терміном експлуатації. Вся продукція фабрики сертифікована, випробувана на показники міцності і споживчі властивості.
Характеристики :
Розміри:
Висота мм: 450
Глибина мм: 300
Ширина мм: 300
Матеріал: Масив, Бук
Колір:темний горіх,світлий горіх

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Светлый орех, Темный орех |
| Цвет обивки | Орех темный |