






1 001 ₴
Круглий табурет із колекції Смарт Мікс Меблі із натурального дерева з вигнутими ніжками - зручна, компактна модель, традиційний представник кухонних меблів. Каркас та кругле тверде сидіння виготовлені з натурального дерева бук. Дерев'яна конструкція міцна та надійна, здатна витримувати велику вагу, порадує своїм дизайном та мобільністю. Табурет круглий виготовляється у кольорі темний горіх, гармонійно впишеться у ваш інтер'єр, зробить його завершеним.
Табурет круглий, малогабаритній, його легко сховати під стіл або у затишний куточок і при необхідності дістати. Бук - чудове дерево, яке не поступається по міцності і твердості дубу, до того ж стійке до деформацій. Такій табурет буде добре виглядати і на кухні, і в їдальні.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення: масив бука.
Колір: горіх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |