




1 807 ₴
Плечики Металік Мікс Меблі - конструкція міцна й надійна. Справжня знахідка для сучасного інтер'єру. Модель укомплектована плічкамі для верхнього одягу й перекладинами для штанців або спідниць. Головною відмінністю цього виробу від інших моделей Мікс Меблі є те, що каркас виготовлений з металу кольору алюміній. А верхні плічка, полиця для взуття та одна з перекладин у середній частині - з масиву вільхи.
Виконується в п'яти забарвленнях дерева: білий, горіх світлий, горіх темний, яблуня и венге в поєднанні з металевим каркасом. Вішалки для підлоги плечики Металік стануть корисними для інтер'єру готелей, так само знайдуть своє місце й в домашньому інтер'єрі.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал: масив, вільха.
Колір: білий, горіх світлий, горіх темний, яблуня, венге.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Яблоня |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1140 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |