



1 290 ₴
Стілець розкладний серії Пікнік Мікс Меблі - прекрасний додаток до відпочинку на природі. Легко складається і займається мінімальну кількість місця. Такий стільчик знадобиться завжди і завжди знайде собі застосування. Виготовлений з натуральних матеріалів і має кілька варіантів забарвлення. Дерево вкрите безбарвним поліуретановим лаком.
Стілець Пікнік дуже зручний у транспортуванні. У складеному вигляді він займає мало місця і легко поміститься в багажнику автомобіля.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив бук/дуб.
Колір: натуральний, натуральний/венге (зебра), венге.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 400 мм |
| Материал каркаса (опор) | Натуральное дерево |
| Материал сиденья | Натуральное дерево |
| Материал спинки | Натуральное дерево |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Разные цвета |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Разные цвета |