




9 140 ₴
Ліжко Sky-3 (Скай-3) Мікс Меблі з колекції Еко Модерн має компактні розміри та практичний дизайн, завдяки чому воно знайде своє місце в спальні будь-якого розміру. Масив вільхи, з якого виготовлено виріб, є натуральним та екологічно чистим. Модель відмінно підійде для дитячої спальні, не займе багато корисного простору кімнати, а від стіни спальне місце захистять дві поздовжні планки, що переходять у ізніжжя та узголів'я. Ця модель відмінно підійде для облаштування спальні підлітка.
Класичне ліжко з натуральної екологічної деревини Ліжко Sky-3 (Скай-3) створене для людей, які віддають перевагу класичному традиційному мінімалізму в поєднанні з кантрі-стилем. Прямокутні лінії контуру і високотехнологічна обробка чудово поєднуються з будь-яким інтер'єром. Щоб забезпечити природнє положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащене спеціальними ламелями, що забезпечують відмінний ортопедичний ефект. Високе узголів'я та заднє забезпечать комфорт під час сну.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 80 х 190 см.
Корпус: дерево (масив вільхи)
Колір: коньячний, білений дуб, венге.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 68 см |
| Длина кровати | 196 см |
| Ширина кровати | 86 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Изножье кровати | Ольха, натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево, Ольха |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет (оттенок) мебели | Коньячный |