

10 035 ₴
Кухонні куточки "Даллас" - ексклюзивна модель кухонного куточка від фабрики "Мікс" . Купивши кухонний куточок або справжній диван для кухні це зробити вдалий вибір на користь оптимального поєднання краси дизайну і корисних функцій. Зовнішній дизайн куточка розрахований на поєднання двох тканин, однак і в звичайному однотонному виконанні він виглядає не менш красиво і розкішно. Ставка цієї дизайнерської моделі робиться на оригінальну драпіровку. Слід сказати, що дизайнери вгадали і кухонний куточок "Даллас" часто замовляють не тільки такі як ми з вами, а й власники малого бізнесу для своїх затишних кафе і піцерій, закусочних і магазинів. Хромовані ніжки не тільки данина сучасній моді і стилю хай тек, вони також полегшують зручність догляду за куточків і прилеглою до нього територією. Особливий інтерес викликає кутова декоративна полку яка не тільки красива і декоративна, вона служить вдалою підставкою для хлібниці, дрібної побутової техніки або просто улюбленого планшета який завжди супроводжує господаря. У гонитві за зовнішньою привабливістю, меблева фабрика "Мікс" не забуває про те, що кухонний куточок - це не просто м'які меблі для кухні, вона покликана виконувати безліч корисних функцій, наприклад, функцію зберігання, з нею прекрасно справляється місткі ніші в сторонах куточка. Куточок кухонний легко може змінити свої розміри за побажанням клієнта (в розумних межах), кут також взаємозамінний.
Нестандартні розміри:
1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків кожні 10 см +5 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків(розкладних) кожні 10 см +6,5 у.е
3) зменшення стандартного розміру – ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини+150 грн, зміна висоти +100 грн
5) індивідуальний заказ відхилення від стандарту (лавочка) +75 грн
6) формула розрах лавочки–розм лав х на ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу +150 грн
7) для інд замовлень допущені зміни на -5 +5см;-10 +10см
8) м"яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 кат+180, якщо вище кат+ 200
9) м"яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 кат +200, в вищій кат+250
Оскільки для кухонних куточків використовуються різні види оббивних тканин, ціна може змінюватися в залежності від обраної оббивки. Оббивні тканини і шкіри можна вибрати у наступних постачальників.
Меблеві тканини
*Вартість дивану вказана в першій категорії| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 480 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 940 мм |
| Глубина сиденья уголка | 450 мм |
| Глубина уголка | 1300 мм |
| Длина уголка | 1700 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |