



9 556 ₴
Кухонні куточки “Елвіс” без сумніву знайде гідний відгук у серцях послідовників стилю хай тек. У ньому є все щоб задовольнити найвибагливіший і строгий стиль мінімалістів. Прості, але досконалі форми, обов'язкові хромовані деталі, ставка на яскравий колір і традиційне зручність наповнення.
М'який диван “Елвіс” дуже часто можна зустріти в кафе і ресторанчиках, піцеріях і перукарень, всюди де меблі справляється з великими навантаженнями.
У гонитві за зовнішньою привабливістю, меблева фабрика “Мікс” не забуває про те, що кухонний куточок – це не просто м'які меблі для кухні, вона покликана виконувати безліч корисних функцій, наприклад, функцію зберігання, з нею прекрасно справляється місткі ніші в сторонах куточка. Куточок кухонний легко може змінити свої розміри за побажанням клієнта (в розумних межах).
Нестандартні розміри:
1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків - кожні 10 см +6 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків (розкладних) - кожні 10 см +8 у.е
3) зменшення стандартного розміру грн, зміна висоти +100 грн
6) формула розрахунку лавочки дорівнює: розмір лавочки х на (ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу) + 75 грн. для цієї форму– ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини + 200 мм - загальна довжина виробу розраховується як загальна довжина двох сторін кухонного кутка - « мінус» глибина кухонного кутка. Якщо по моделі кутка є бильца і вони необхідні у комплектації лавки, то додаємо ще 150 грн. Якщо бильця не потрібні, то 150 грн не додаємо до вартості лавки.
7) для індивідуальних замовлень допущені зміни на -5 +5 см;-10 +10см
8) м'яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 категорії + 180, якщо вище категорія + 200
9) м'яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 категорії +200, в вищій категорії + 250
Меблеві тканини
*Вартість дивану вказана в першій категорії| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 480 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 840 мм |
| Глубина сиденья уголка | 370 мм |
| Глубина уголка | 1250 мм |
| Длина уголка | 1550 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |