
11 198 ₴
Складно уявити собі по справжньому затишну і домашню красиву кухню без такого універсального продукту як кухонний куточок. Саме кухонні куточки створюють на кухні атмосферу домашнього затишку який цінують все без винятку члени родини. На м'яких сидіннях кухонного дивана можна розслабитися і покуштувати смачних домашніх страв в обстановці комфорту.
Багато фабрик відповідаючи на побажання клієнтів створюють кухонні куточки під потрібний розмір, використовують в своїх колекціях безліч оббивних тканин в тому числі і модних сучасних штучних шкір щоб кожен покупець зміг спробувати себе в ролі дизайнера інтер'єру власного будинку. Меблева фабрика “Мікс” приємно дивує різноманітністю стилів куточків, що сходять з її конвеєра. Розкішні і суворі, сучасні та класичні, звичайні і розкладні зі спальним місцем куточки однаково добре і швидко знаходять нових господарів у квартирі і в магазинах, на дачі і в закладах громадського харчування бо міцна конструкція, привабливий зовнішній вигляд і великий вибір оббивки допомагають виконувати різні варіанти дизайну і функціоналу.
Кухонні куточки “Етюд” без сумніву знайдуть своїх покупців серед шанувальників меблів з дерев'яними елементами декору. Прості, але досконалі форми, ставка на колір і традиційне зручне наповнення.
У гонитві за зовнішньою привабливістю, меблева фабрика “Мікс” не забуває про те, що кухонний куточок – це не просто м'які меблі для кухні, вона покликана виконувати безліч корисних функцій, наприклад, функцію зберігання, з нею прекрасно справляється місткі ніші в крамницях куточка.
Куточок кухонний легко може змінити свої розміри за побажанням клієнта (в розумних межах).Нестандартні розміри:
1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків - кожні 10 см +6 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків (розкладних) - кожні 10 см +8 у.е
3) зменшення стандартного розміру грн, зміна висоти +100 грн
6) формула розрахунку лавочки дорівнює: розмір лавочки х на (ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу) + 75 грн. для цієї форму– ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини + 200 мм - загальна довжина виробу розраховується як загальна довжина двох сторін кухонного кутка - «мінус» глибина кухонного кутка. Якщо по моделі кутка є бильца і вони необхідні у комплектації лавки, то додаємо ще 150 грн. Якщо бильця не потрібні, то 150 грн не додаємо до вартості лавки.
7) для індивідуальних замовлень допущені зміни на -5 +5см;-10 +10см
8) м'яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 категорії + 180, якщо вище категорія + 200
9) м'яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 категорії +200, в вищій категорії + 250
Оскільки для кухонний куточків використовуються різні види оббивних тканин, ціна може змінюватися в залежності від обраної оббивки.
Меблеві тканини
*Вартість дивану вказана в першій категорії| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 500 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 880 мм |
| Глубина сиденья уголка | 550 мм |
| Глубина уголка | 1300 мм |
| Длина уголка | 2000 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |