








9 533 ₴
Кухонний куточок Крапля – відмінне рішення для Вашої кухні. Куточок виготовляється під замовлення, тому можливі різні варіанти колірної схеми, тканини, збільшення або зменшення габаритних розмірів.
Для оббивки виробу використовуються тільки якісні оббивні тканини, які відрізняються високою зносостійкістю і легкістю в догляді за ними.
Нестандартні розміри:
1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків - кожні 10 см +6 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків (розкладних) - кожні 10 см +8 у.е
3) зменшення стандартного розміру – ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини + 200 грн, зміна висоти +100 грн
6) формула розрахунку лавочки дорівнює: розмір лавочки х на (ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу) + 75 грн. для цієї формули - загальна довжина виробу розраховується як загальна довжина двох сторін кухонного кутка - « мінус» глибина кухонного кутка. Якщо по моделі кутка є бильца і вони необхідні у комплектації лавки, то додаємо ще 150 грн. Якщо бильця не потрібні, то 150 грн не додаємо до вартості лавки.
7) для індивідуальних замовлень допущені зміни на -5 +5см;-10 +10см
8) м'яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 категорії + 180, якщо вище категорія + 200
9) м'яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 категорії +200, в вищій категорії + 250
Меблеві тканини
*Вартість дивану вказана в першій категорії| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 490 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 870 мм |
| Глубина сиденья уголка | 420 мм |
| Глубина уголка | 1250 мм |
| Длина уголка | 1700 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |