


11 322 ₴
Кухонний куточок Комфорт – відмінне рішення для Вашої кухні. Куточок виготовляється під замовлення, тому можливі різні варіанти колірної схеми, тканини, збільшення або зменшення габаритних розмірів.
Нестандартні розміри:1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків кожні 10 см +5 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків(розкладних) кожні 10 см +6,5 у.е
3) зменшення стандартного розміру – ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини+150 грн, зміна висоти +100 грн
5) індивідуальний заказ відхилення від стандарту (лавочка) +75 грн
6) формула розрах лавочки–розм лав х на ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу +150 грн
7) для інд замовлень допущені зміни на -5 +5см;-10 +10см
8) м"яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 кат+180, якщо вище кат+ 200
9) м"яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 кат +200, в вищій кат+250
Меблеві тканини
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | левый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 480 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 880 мм |
| Глубина сиденья уголка | 550 мм |
| Глубина уголка | 1400 мм |
| Длина уголка | 1900 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 2 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |