

12 361 ₴
Розкладний кухонний куточок Кубік допоможе вам з легкістю розмістити гостей. Зручний механізм трансформації за декілька секунд перетворить куточок в комфортне ліжко.

Для оббивки виробу використовуються тільки якісні оббивні тканини, які відрізняються високою зносостійкістю і лекгістю в догляді за ними. Розмір спального місця складає 110х185 см.
Нестандартні розміри:
1) збільшення стандартного розміру кухонних куточків - кожні 10 см +6 у.е
2) збільшення стандартного розміру кухонних куточків (розкладних) - кожні 10 см +8 у.е
3) зменшення стандартного розміру – ціна стандартна
4) будь-яке зменшення глибини + 200 грн, зміна висоти +100 грн
6) формула розрахунку лавочки дорівнює: розмір лавочки х на (ціну виробу в категорії /заг. довжину виробу) + 75 грн. для цієї формули - загальна довжина виробу розраховується як загальна довжина двох сторін кухонного кутка - « мінус» глибина кухонного кутка. Якщо по моделі кутка є бильца і вони необхідні у комплектації лавки, то додаємо ще 150 грн. Якщо бильця не потрібні, то 150 грн не додаємо до вартості лавки.
7) для індивідуальних замовлень допущені зміни на -5 +5см;-10 +10см
8) м'яка спинка Кубіка в лавочках якщо матеріал до 4 категорії + 180, якщо вище категорія + 200
9) м'яка спинка Кубік шкірзам в лавочках до 4 категорії +200, в вищій категорії + 250
Меблеві тканини
*Вартість дивану вказана в першій категорії| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mix |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Раскладное спальное место | Да |
| Сторона угла | левый, правый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 500 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 880 мм |
| Глубина сиденья уголка | 640 мм |
| Глубина уголка | 1200 мм |
| Длина уголка | 1900 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван прямой | 2-х местный |
| Диван угловой | 1 шт |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 1850 мм |
| Ширина спального места | 1150 мм |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Обивочный материал | Ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Категорія тканини | 1 |
| Цвет (оттенок) мебели | В ассортименте |