







50 500 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЛОРЕНЦІЯ МІКС МЕБЛІ
Двоспальне ліжко з колекції Еліт Флоренція Мікс Меблі з вигнутим декоративним узголів'ям та витонченістю виробляється з масиву натурального дерева дуба. Фігурне узголів'я та підніжжя виконані з декоративними вирізами. Масивне та різьблене узголів'я, просторе спальне місце, якісна та скрупульозна обробка дуба - головні особливості цієї моделі.
Розкішне та елегантне ліжко Флоренція вражає своїм чудовим дизайном.Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 180 х 200 см.
Корпус: каштан (масів дуба)
Оббивка: каштан патина (масів дуба)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 109 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 194 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |