





26 900 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЛОРЕНЦІЯ МІКС МЕБЛІ
Особливу атмосферу вашій спальні надасть комод Флоренція Мікс Меблі з колекції Еліт. Дана модель гарантовано підкреслить класичний стиль інтер'єру та вкаже на чудовий смак господарів спальні. Крім естетичних якостей комод це ще й багатофункціональний предмет меблів. Завдяки 4 висувним шухлядам з роликовими напрямними ви можете зберігати в ньому все, що завгодно, починаючи від власного одягу і закінчуючи комплектами постільної білизни. Масив дуба та патинована поверхня, наявність елегантних металевих ручок – все це вказує на класичний стиль виробу.
Комод Флоренція виконаний з масиву дуба, що гарантує його довговічність. За кольоровим рішенням дана модель становить ідеальну композицію з ліжком з тієї ж колекції. Але найголовніше - якщо ви придбаєте ще й дзеркало для комоду, то комод Флоренція чудовим чином перетвориться на трюмо!
Корпус: каштан (масив дуба)
Фасади: каштан патина (масив дуба)
Габаритні розміри:

Дзеркало в комплектацію комода не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 120 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |