



10 907 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФЛОРЕНЦІЯ МІКС МЕБЛІ
Важливою складовою інтер'єру спальні є тумба. Тумба приліжкова з двома висувними ящиками Флоренція Мікс Меблі із колекції Еліт виконана в класичному та сучасному італійському стилі. Порадує навіть найприскіпливішого клієнта, який мріє про комфорт та шик. Суворий і водночас приємний колір каштан ідеально підібраний стиль надовго радуватиме Вас у вашій спальні. Тумба виконана в тому ж стилі та кольоровій гамі, що і ліжко з комодом Флоренція. Масив дуба та патинована поверхня, наявність елегантних металевих ручок – все це вказує на класичний стиль виробу.
Дві досить глибокі шухляді допоможуть вам розмістити в тумбі безліч необхідних для спальні дрібниць.
Корпус: каштан (масив дуба)
Фасади: каштан патина (масив дуба)
Габаритні розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |