




1 730 ₴
Двоколірний кухонний табурет Слайдер від виробника Мікс Меблі на прямих стійких ніжках наділений особливою індивідуальністю, порадує вас чудовою якістю виготовлення, стилістичними та зовнішніми даними. Корпус виконаний з натурального дерева берези. Сидіння виконане із ламінованого ДСП. Кухонний табурет Слайдер - стильна яскрава модель для сучасної кухні.
Табурет кухонний - відмінне доповнення інтер'єру кімнати. Це зручна і практична модель. Табурет виконується у комбінації двох кольорів - темний горіх/крем, венге/крем або білий/урбан лайт. Вся продукція фабрики сертифікована, випробувана на показники міцності і споживчі властивості.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: горіх/крем, венге/крем, білий/урбан лайт.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх/Крем |