

2 830 ₴
Стіл-книжка Мікс Меблі – це універсальний, компактний та функціональний виріб, особливо для малогабаритних квартир. У складеному вигляді модель має вигляд невеликої тумби, яка завжди з легкістю знайде своє місце навіть у найменшій квартирі – на ньому можна розташувати різні елементи декору, вазу з квітами, рамки з фотографіями та багато іншого. Стіл-трансформер Книжка – універсальне вирішення кількох питань. Це висока якість матеріалів та відмінний дизайн в одному. У складеному стані він займає мало місця і може бути помічником в облаштуванні інтер'єру: на ньому можна розташувати різні елементи декору, вазу з квітами, рамки з фотографіями та багато іншого.
Стіл-Книжка повністю виготовлений з ламінованого ДСП, облямований кромкою з ПВХ. Наскільки це універсальна модель, можете відчути, коли ви спробуєте його розкласти. Послідовність дій під час розкладки дуже проста:
Ніжки-опори розташовані діагонально, що забезпечує хорошу стійкість усієї конструкції. Стіл трансформер Книжка - відмінне придбання для вашого будинку.
Розмір:
Матеріал: ДСП ламіноване.
Колір: венге магія, вишня оксфорд, горіх кальвадос, дуб клондайк, дуб седан, дуб сонома, лісовий горіх, темний горіх, дуб фрегат.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 300 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1680 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 700 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |