







2 830 ₴
Стіл-трансформер Light Мікс Меблі – це модернізована модель столу-книжки. У цій розробці виробники зробили все, для того, щоб стіл займав мінімум місця в кімнаті. Функціональні меблі стануть знахідкою для господарів будинку, які люблять приймати гостей. Стіл-трансформер книжка Light виконаний з ДСП, має простий механізм розкладання, після чого його легко сховати в комірку, або приставити до стіни - такий стіл багато місця не займе, у складеному вигляді габарити столу становлять 70х8х75 см.
Стіл-трансформер розкладний Книжка Light виконана з ламінованої ДСП в сучасному стилі, стільниця з ламінованої ДСП. Завдяки великому вибору кольорів ДСП, стіл легко підібрати під ваш інтер'єр. Модель представлена в кольорах – венге магія, дуб клондайк, дуб седан, дуб сонома, лісовий горіх, темний горіх, дуб фрегат.
Простота і практичність дизайну це те, що вам зможе дати стіл книжка Light. Отримайте максимум для вашого інтер'єру від продукції Мікс Меблі. Це успішна модель не залишить вас байдужими.
Послідовність дій під час розкладки дуже проста:
Ніжки-опори розташовані діагонально, що забезпечує хорошу стійкість усієї конструкції. Стіл трансформер Книжка Light - відмінне придбання для вашого будинку.
Габаритні розміри:
Матеріал: ДСП ламіноване.
Колір: венге магія, дуб клондайк, дуб седан, дуб сонома, лісовий горіх, темний горіх, дуб фрегат.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 700 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 700 мм |
| Ширина стола | 80 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Лісовий горіх |