
1 155 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Полиця навісна №2 Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. По формі полиця нагадує прямокутну нішу. Вирізняється цікавим інтер'єрним рішенням. Послужить для зберігання фото, сувенірів, декоративного посуду, книг і т.д і т.п.
Характеристики Полиця навісна №2 Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 950 мм
Глибина: 300 мм
Висота: 232 мм.
Палітра кольорів доступних для замовлення:

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 232 мм |
| Длина | 950 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 300 мм |