
2 991 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Тумба приліжкова Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. Тумба квадратної форми. Вирізняється цікавим поєднанням тонів темного та світлого.
Комплектація Тумба приліжкова Горизонт Matroluxe:
Характеристики Тумба приліжкова Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 420 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 400 мм.
Палітра кольорів доступних для замовлення:

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 42 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |