
14 173 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Комод №2 Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. Вирізняється цікавим поєднанням тонів темного та світлого. Габаритний, місткий, функціональний, гарний дизайн, легкий в експлуатації. Складається з 9-ти висувних ящиків, для зберігання Ваших речей. Підходить як для спальні, так і для дитячої кімнати. Додатковий елемент модульної спальні "Горизонт", який можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими складовими.
Виконана в комбінації кольорів: Корпус - "Біле дерево", Фасади - "Біле дерево" і "Фарбоване скло Ral 8017".
Комплектація Комод №2 Горизонт Matroluxe:
Характеристики Комод №2 Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1730 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 900 мм.
Палітра кольорів доступних для замовлення:

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 9 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 173 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления комода | |
| Фасады | стекло |