
6 212 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Тумба під ТВ №1 Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. Вирізняється цікавим поєднанням тонів темного та світлого. Невелика, містка, функціональна, з гарним дизайном, легка в експлуатації. Складається з трьох висувних ящиків і трьох полиць для зберігання різних речей. Підходить як для спальні, так і для вітальні. Додатковий елемент модульної спальні "Горизонт", який можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими складовими.
Виконана в комбінації кольорів: Корпус - "Біле дерево", Фасади - "Біле дерево" і "Фарбоване скло Ral 8017".
Комплектація Тумба під ТВ №1 Горизонт Matroluxe:
Характеристики Тумба під ТВ №1 Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 950 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 450 мм.
Палітра кольорів доступних для замовлення:

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 3 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 450 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 950 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | стекло, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Тумба під ТВ |