
9 452 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Ліжко Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. Двоспальне ліжко, зручне, комфортне, з красивим дизайном, має скляну вставку на узголів'ї. Невід'ємна частина кожної спальні. Дана модель тільки підкреслить інтер'єр кімнати, і не залишить нікого байдужим. Дане ліжко можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими складовими модульної системи.
Виконана в комбінації кольорів: Корпус - "Біле дерево", Фасади - "Біле дерево" і "Фарбоване скло Ral 8017".
Характеристики Пенал Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП, Узголів'я - скло.
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1640 мм
Довжина: 2040 мм
Висота: 900 мм.
Розміри під матрац: 1600x2000 мм. Матрац в комплект не входить!
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
| Длина кровати | 204 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 204 см |
| Ширина спального места | 164 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | стекло |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |