
17 691 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГОРИЗОНТ
Шафа Горизонт Matroluxe - елемент модульної системи Горизонт. Не маленьких розмірів, містка, з оригінальним дизайном, функціональна, практична. Цікава в комплектації. Підходить як для спальні, так і дитячої. Додатковий елемент модульної спальні "Горизонт", який можна придбати як окремо, так і в комплекті з іншими складовими.
Виконана в комбінації кольорів: Корпус - "Біле дерево", Фасади - "Біле дерево" і "Фарбоване скло Ral 8017".
Комплектація Шафи Горизонт Matroluxe:
Характеристики Шафи Горизонт Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1200 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 2200 мм.
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 6 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 1200 мм |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | стекло |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | Гардероб |