



15 710 ₴
Крісло ШЕРЛОК, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день.
Габаритні розміри: 1200х900х900 мм
Наповнення сидіння: пінополіуретан

Каркас: дерев'яний
Механізм розкладання: немає
Короб для зберігання речей: немає
Можливість нанесення малюнка: немає
|
Колір обробної строчки - на вибір * |
|||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 45 см |
| Глубина | 90 см |
| Ширина | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, фанера, натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Высота от пола | 90 |
| Длина | 120 |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Наличие спального места | Нет |
| Обивочный материал | Ткань |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Способ раскладывания дивана | нерозкладний |
| Тип | Нерозкладне |
| категорія тканин | 1 Категорія |