

12 893 ₴
Прихожа Аеліта з ДСП Matroluxe
Шикарна і компактна прихожа Аеліта від Matroluxe з гарним дизайном відмінно буде виглядати у вашому будинку чи квартирі. Передпокій вирізняється компактною та продуманою конструкцією.
Виріб виготовляється в запропонованих колірних рішеннях:
Ручка меблева - покриття алюміній, опора регульована. Можливе виготовлення в правостороньому і лівосторонньому варіанті.
Матеріал: ДСП.
Розміри:
Ширина: 1200 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 2200 мм.
Варіанти кольорів:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |