
2 536 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕКСТ
Полиця закрита Некст Matroluxe - елемент модульної системи Некст. Складається з відкритої та закритої полиць. Привертає увагу комбінацією відтінків. Підійде для зберігання книг, зошитів та інших речей.
Комплектація Полиця закрита Некст Matroluxe:
Характеристики Полиця закрита Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1250 мм,
Глибина: 250 мм,
Висота: 300 мм.
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 300 мм |
| Глубина полки | 250 мм |
| Ширина (длина) полки | 1250 мм |