
8 493 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕКСТ
Комод Некст Matroluxe - елемент модульної системи. Некст. Складається з чотирьох шухляд та відкритої ніші. Досить місткий та при цьому компактний. Привертає увагу комбінацією відтінків.
Комплектація комоду Некст Matroluxe:
Характеристики Полиця закрита Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 900 мм,
Глибина: 400 мм,
Висота: 1036 мм.
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Опоры комода | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Ванночка для купания | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 1036 мм |
| Глубина комода | 400 мм |
| Ширина комода | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |