
5 681 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НЕКСТ
Тумба під ТВ Matroluxe - елемент модульної системи Некст. Складається з шухляди, закритих полиць та відкритої ніші для аудіо-відео апаратури. Досить містка та при цьому компактний. Привертає увагу комбінацією відтінків.
Комплектація Тумба під ТВ Некст Matroluxe:
Характеристики Тумба під ТВ Некст Matroluxe:
Матеріал - ДСП,
Колір - на вибір,
Розміри:
Ширина: 1250 мм,
Глибина: 400 мм,
Висота: 500 мм.
Палітра кольорів для замовлення


При замовленні виробу з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тієполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні виробу в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Газетница | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Кронштейн для настенного крепления телевизора | Нет |
| Поворотная столешница для вращения телевизора | Нет |
| Полка | 2 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 500 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1250 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Тумба під ТВ |