
2 033 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАНДАРИНКА
Пенал №2 з 4-ма полицями Мандаринка Matroluxe - стильна конструкція, відкритий стелаж для книг, іграшок або декору, є частиною дитячої кімнати Мандаринка. Купити пенал можна, як в складі гарнітура, так і окремо.
Комплектація Пенал №2 з 4-ма полицями Мандаринка Matroluxe:
Характеристики Пенал №2 з 4-ма полицями Мандаринка Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + оранжевий.
Розміри:
Ширина: 300 мм
Глибина: 300 мм
Висота: 1722 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1722 мм |
| Глубина стеллажа | 300 мм |
| Ширина стеллажа | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Мандаринка |
| Тип | Пенал |