
1 970 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАНДАРИНКА
Тумба Мандаринка Matroluxe - стильна модель для кімнати юної леді. Містка ніша стане в нагоді для всіляких дрібниць, відкривається за допомогою розпашних дверцят легко, не грюкає. Тумбочка є частиною дитячої кімнати Мандаринка, ви можете придбати її, як в складі гарнітура, так і окремо.
Комплектація Тумба Мандаринка Matroluxe:
Характеристики Тумба Мандаринка Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + оранжевий.
Розміри:
Ширина: 400 мм
Глибина: 420 мм
Висота: 330 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 330 мм |
| Глубина тумбочки | 420 мм |
| Ширина тумбочки | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Мандаринка |