









от 27 872 ₴
Сьогодні фаворитом багатьох вважається кутовий тип диванів в силу своїх споживчих властивостей. І це не дивно! Кутовий диван дозволяє використовувати простір кутків кімнати по максимуму, тим самим заощадивши дорогоцінну житлову площу.
Габаритні розміри: 2280x1570x700 мм
Розміри спального місця: 1500x2000 мм
Висота посадкового місця: 460 мм
Підлокітники: да
Наповнення спинки, сидіння: ППУ
Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: є (кушетка)
Подушки: 700x460x200 мм (3 шт), 700x300x100 мм (3 шт) вартість подушок в вартість кутка не входить.
Опції: декоративні подушки 45x45 см (до комплекту поставки)
Кут збірки: на вибір, правий / лівий
Механізм розкладання дельфін:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кушетка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 70 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 70 см |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 228 см |
| Ширина спального места | 158 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 157 |
| Длина дивана | 228 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Подлокотник | 2 (шт.) |