

от 69 612 ₴
Сьогодні фаворитом багатьох вважається кутовий тип диванів в силу своїх споживчих властивостей. І це не дивно! Кутовий диван дозволяє використовувати простір кутків кімнати по максимуму, тим самим заощадивши дорогоцінну житлову площу.
Просторий затишний кутовий диван "Барселона" виконаний в стриманому класичному стилі.
Габаритні розміри: 2540x2540x730 мм
Розміри спального місця: 1900x1400 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Наповнення спинки, сидіння: ППУ

Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: немає
Механізм розкладання мералат:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 73 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 73 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 254 |
| Длина дивана | 254 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |