



от 68 798 ₴
Сьогодні фаворитом багатьох вважається кутовий тип диванів в силу своїх споживчих властивостей. І це не дивно! Кутовий диван дозволяє використовувати простір кутків кімнати по максимуму, тим самим заощадивши дорогоцінну житлову площу.Просторий затишний кутовий диван "Бостон " виконаний в стриманому класичному стилі.Завдяки механізму «дельфін» цей диван легко трансформувати в повноцінне ліжко і навпаки. Просто розкладається і дозволяє утворити високе, рівне спальне місце, частиною якого є і сам кутовий елемент.
Габаритні розміри: 2900x1800x850 мм
Розміри спального місця: 2250x1480 мм
Наповнення спинки, сидіння: ППУ

Каркас: натуральне дерево, фанера.
Короб для зберігання речей: є (кушетка)
Подушки: декоративні подушки з бортиком 45смx45 см (купується окремо)
Кут збірки: на вибір, правий / лівий
Подушка до дивана Бостон-1 : 1 категорія-339 грн. 2 категорія-412 грн. 3 категорія-512 грн
4 категорія-562 грн. 5 категорія-739 грн.
Механізм розкладання дельфін:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кушетка |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 225 см |
| Ширина спального места | 148 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 185 |
| Длина дивана | 290 м |