







56 033 ₴
КУТ "ЛАЦІО" складається з : модуль одиниці 3 шт, кута 1шт. ,пуф 1 шт та підлокотники.Сьогодні фаворитом багатьох вважається кутовий тип диванів в силу своїх споживчих властивостей. І це не дивно! Кутовий диван дозволяє використовувати простір кутків кімнати по максимуму, тим самим заощадивши дорогоцінну житлову площу.Просторий затишний кутовий диван виконаний в стриманому класичному стилі
модуль ПІДЛОКІТНИК

Габаритні розміри: 200x950x650 мм
Наповнення спинки, сидіння: PPU
Каркас: дерев'яний.
модуль ОДИНИЦЯ

Габаритні розміри: 900x950x850 мм
Наповнення спинки, сидіння: PPU, сінтепух
Каркас: дерев'яний
Подушки: 1 шт (900x400x230 мм)
модуль КУТ

Габаритні розміри: 950x950x850 мм
Наповнення спинки, сидіння: PPU, сінтепух
Каркас: дерев'яний.
Подушки: 2 шт (750x400x230 мм)
модуль ПУФ
Габаритні розміри: 900x950x450 мм
Наповнення спинки, сидіння: PPU
Каркас: дерев'яний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 250 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 185 |
| Декоративные элементы | Декор ножек |
| Длина дивана | 275 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |