



от 19 521 ₴
Диван Комбі, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «єврокнижка» і місткою нішею для постільної білизни.
Спальне місце - 1900х1400 мм
2150х1100х950 мм (підлокітники Р1-Р2)
2250х1100х950 мм (підлокітники Р3-Р4)
У складеному вигляді - габарити 2400х1100х950 мм
Каркас - натуральне дерево
Наповнення - пінополіуретан або пружинний блок Bonnel
Підлокітники - Р5 - прямокутні з накладкою з ламінованого ДСП
У комплекті: 3 великихподушки на вибір + 2 подушки маленькі декоративні 450х450 + короб з ламінованого ДСП для зберігання речей
Додаткова опція для дивана Kombi 1 / Комбі 1
підлокітники з наявністю місця для зберігання
колір ДСП - на вибір
Механізм розкладання єврокнижка:

Схема вибору тканини:

Схема вибору тканини:



Висота царги - 194 мм
|
Додаткова опція - підлокітники на вибір (оплачується окремо ціна за 1 підлокітник) |
||
|
P8 - з полицями з ДСП - 549 грн |
P9 - з системою "карго"- 2152 грн | P10- з ящиками для зберігання речей - 549 грн |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Доступні кольори ДСП |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магІя | Дуб родос світлий | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх Тієполо | Горіх лісовий | Дуб сонома світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх ліон світлий | Яблуня локарно | Зебрано темний | Зебрано світлий | Ваніль | Дерево біле | Дуб сонома трюфель |
*Вартість дивану вказана в першій категорії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 110 |
| Длина дивана | 215 м |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |