




от 19 521 ₴
|
Габаритні розміри: 2150х1100х950 мм (підлокітники Р1-Р2) 2250х1100х950 мм (підлокітники Р3-Р4) Розмір спального місця: 1900х1400 мм Висота царги - 150 мм Підлокітники - прямокутні, обтягнуті тканиною Короб для зберігання з ламінованої ДСП Подушки-спинки - 3 шт Декоративні подушки (450х450 мм) - 2 шт
Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Обов'язково вкажіть бажаний колір накладки з ДСП. При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців. Механізм розкладки: Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 95 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 5 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера |
| Наполнители | |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 110 |
| Длина дивана | 215 м |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |
| Подлокотник | 2 (шт.) |