






16 725 ₴
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

*Вартість дивану вказана в першій категорії
|
Додадткова опція - підлокітники на вибір: (купується окремо ціна за 1 шт. підлокотніка) |
||
|
837 грн. |
2433 грн. |
Р10 - с ящиками для зберігання речей 549 грн. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Доступні кольори ДСП |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге магія | Дуб родос світлий | Дуб молочний | Вільха темна | Горіх тьєполо | Горіх лісний | Дуб сонома світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх ліон світлий | Яблуня локарно | Зебрано темний | Зебрано світлий | Ваніль | Дерево біле | Дуб сонома трюфель |
При замовленні вироба з ДСП в кольорах ЗЕБРАНО + 20% до загальної вартості продукту;
в кольорах: ДУБ родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо + 16% до загальної вартості продукту
| Подушки на выбор | ||
|
|
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | взаимозаменяемый |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 150 |
| Длина дивана | 215 м |
| Основание спального места | боннель, пенополиуретан |