






от 26 581 ₴
Диван СИЛЬВЕР, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Гранд створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пружинним блоком, системою трансформації «єврокнижка» і місткою нішею для постільної білизни.
Габаритні розміри: 2400x980x720 мм
Розміри спального місця: 1400x2000 мм
Висота царги: 420 мм
Підлокітники: да
Наповнення спинки, сидіння на вибір: ППУ, Боннель
Каркас: натуральне дерево, фанера, ДСП.
Короб для зберігання речей: є (під сидінням)
Подушки: 680x470x230 мм (3 шт)
Опції: декоративні подушки 45x45 см (до комплекту поставки)
Механізм розкладання єврокнижка (схема)

НАПОВНЕННЯ ДИВАНА :
ППУ
Увага! При розрахунку вартості дивана "Сільвер" рекомендується тканину 2 і тканину 3 вибирати однієї категорії, при різній категорії ціна буде розраховуватися по старшій категорії. При замовленні виробів в тканинах з смугами, клітинами і раппортом (повторенням) малюнка його вартість може змінюватися.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 72 см |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 72 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Длина спального места | 220 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 98 |
| Длина дивана | 240 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |