




от 29 604 ₴
Крісло ЧЕСТЕР 1 буде гарною окрасою вашого будинку, Виготовлений з натурального дерева та екологічночистих матеріалів.
Габаритні розміри: 1200х1100х900 мм *
Розміри посадкового місця: 620х720 мм *
Висота посадкового місця: 450 мм *
* Відхилення габаритних розмірів по м'яких частин +/- 20 мм
Наповнення: пінополіуретан
Каркас: фанера, натуральне дерево
Механізм розкладання: немає
Короб для зберігання речей: немає
НАПОВНЕННЯ ППУ

Увага! При замовленні крісла обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 90 см |
| Глубина кресла | 110 см |
| Ширина кресла | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас | Натуральное дерево, Фанера |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Состав комплекта | |
| Кресло (не раскладное) | 1 шт |
| Дополнительные характеристики комплекта | |
| Наличие декоративных подушек | 1 шт |
| Наличие спального места | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Обивочный материал | Ткань |