





45 319 ₴
Диван ЧЕСТЕР 2, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном
Габаритні розміри: 2180х1000х900 мм.
Розмір посадкового місця: 1600х620 мм.
Висота посадкового місця: 450 мм.
Відхилення габаритних розмірів по м'яких частинах +/- 20 мм.
Ціна залежить від категорії тканини.
Каркас: фанера, натуральне дерево.
Наповнення матраца - пінополіуретан високої щільності.

Диван проводиться без розкладного механізму.
Короб для зберігання речей - ні.
Опції: декоративні подушки 4 шт. (550х550 мм) і 3 шт. (350х350 мм) - можна придбати додатково.

Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 62 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 5 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 90 |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина | 100 |
| Глубина дивана | 100 |
| Декоративные элементы | Декор ножек |
| Длина | 218 |
| Длина дивана | 218 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | пенополиуретан |
| Способ раскладывания дивана | нерозкладний |