









55 437 ₴
Диван ЧЕСТЕР 3, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, оснащений потужним пінополіуретаном, системою трансформації «мералат»
Габаритні розміри: 2180х1000х900 мм *
Спальне місце: 1950х1350 мм *
Розміри посадкового місця: 1600х620 мм *
Висота посадкового місця: 450 мм *
Наповнення: пінополіуретан

Опція: декоративні подушки
4 шт. (550х550 мм) / 3 шт. (350х350 мм
за окрему ціну

МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота с учетом спинки | 90 |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина | 100 |
| Глубина дивана | 100 |
| Декоративные элементы | Декор ножек |
| Длина | 218 |
| Длина дивана | 218 м |
| Основа сиденья | пенополиуретан |
| Основание спального места | пенополиуретан |
| Сиденье | пенополиуретан |