





от 44 580 ₴
Диван МАРСЕЛЬ, завдяки своїй яскравій оббивці, зможе чудово освіжити будь-яке приміщення, зробить його радісним, приємним і сучасним. Відпочинок на цьому дивані створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван створений з екологічно чистих і міцних матеріалів
Габаритні розміри : 230 х 115 х 105 см
Розмір спального місця: 190 х 140 см
Короб для зберігання речей : немає
Каркас: дерев'яний
Наповнення сидіння - пінополіуретан
Наповнення спинки і підлокітників - синтепух
Легко розкладається. Надійні механізми трансформації на вибір (мералат або седафлекс).
Диван виготовляється також без розкладного механізму.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Чохол: тканина / кожзам
Увага! При замовленні дивана обов'язково вказуйте в примітці назву і колір обраної тканини. Всі кольори мають свій номер або назву, які вказані під ними. Також звертайте, будь ласка, увагу на схему вибору тканини і пишіть в примітці яка тканина 1 і тканина 2. Наприклад: Тканина 1 - Лонет england, Тканина 2 - Лонет 31. Також обов'язково потрібно вказати номер крою: Крій 1 або Крій 2.
При замовленні виробів в тканинах зі смугою і раппортом (повторенням) малюнка уточнюйте вартість у продавців

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 115 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 115 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Подлокотник | фанера |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 105 |
| Длина дивана | 230 м |
| Основание спального места | пенополиуретан |